Zbavte sa sušiaku!

Čas na novú
sušičku so systémom
Steam Touch
 

SteamTouch

Vďaka funkcii SteamTouch bude žehlenie ľahké ako nikdy predtým.

Na konci sušiaceho cyklu funkcia SteamTouch zabezpečí výron vodnej pary, ktorá jemne prenikne do vlákien, uvoľní ich a oblečenie zbaví pokrčenia. Žehlenie bude ľahšie a oveľa rýchlejšie a látky získajú nevídanú nadýchanosť.

Funkciu SteamTouch môžete zaradiť do 7 pracích programov

  • Košele
  • Jemné
  • Mix
  • Antialergické
  • Fitness
  • Syntetika
  • Osviežujúci program s možnosťou pridania pary
Jemná blúzka alebo košeľa si vyžadujú špeciálne zaobchádzanie. Špeciálny program použije optimálne nastavenie a oblečenie účinne vysuší bez rizika poškodenia jemných látok. Vychutnajte si profesionálny vzhľad až do posledného gombíka!
Bojíte sa sušenia hodvábu v sušičke? Vďaka jemným pohybom bubna v špeciálnom programe sa skutočne usušia aj tie najjemnejšie látky, ale bez rizika poškodenia vlákien citlivých na trenie. Vaše vzdušné a ľahké oblečenie získalo účinnú ochranu, vďaka ktorej si ho dlhšie užijete.
Ak sa váš šatník skladá z kombinácií rôznofarebných odevov, program Mix je vytvorený špeciálne pre vás. Vďaka nemu oblečenie bezpečne usušíte bez rizika zafarbenia svetlých látok alebo straty intenzity farieb. S radosťou noste také farby, ktoré sa vám najviac páčia, a nie tie, ktoré sa ľahko sušia.
Tento program ocenia aj tí najnáročnejší. Program antialergického sušenia bezpečný pre alergikov a deti sa výborne osvedčí aj pri jemnom detskom oblečení. Ide o špeciálny program, pri ktorom sa odstránia prakticky všetky alergény, zvyšky čistiacich prostriedkov a iné škodlivé prvky. To všetko v snahe chrániť tú najjemnejšiu pleť.
Postarajte sa o svoje športové oblečenie! Špeciálny program účinne usuší aj jemné oblečenie z mikrovlákna, čím zaručuje bezpečnosť v prípade náročných tkanín. Vy dosahujete maximálne výsledky v posilňovni a vaša sušička zabezpečuje maximálne výsledky sušenia!
Syntetické látky majú osobité vlastnosti, a preto si vyžadujú špeciálne podmienky sušenia. Program Syntetika zaisťuje optimálne parametre, ktoré zaručujú bezpečnosť syntetických vlákien počas sušenia. Môžete si byť istí, že vaše oblečenie sa nepoškodí. Sušte bez obáv!
Prichádza jar a čas vyvetrať ľahšie oblečenie? Už ho netreba prať, stačí chvíľka v sušičke! Využite krátky 20-minútový program – molekuly pary prenikajúce do vlákien látok vyrovnajú pokrčené oblečenie. Stačí chvíľka a môžete sa tešiť zo sviežeho a nepokrčeného oblečenia!

Spoznajte ďalšie výhody funkcie SteamTouch

Oblečenie bez nebezpečných zárodkov  >

Oblečenie bez nebezpečných zárodkov

Osviežené a dezinfikované oblečenie. Je to vynikajúca možnosť pre ľudí s citlivou pokožkou a alergikov. Vďaka technológii SteamTouch odstránite baktérie a roztoče zodpovedné za nežiaduce pachy.

Likvidácia príčin zápachu  >

Likvidácia príčin zápachu

Para prenikajúca hlboko do látky nielenže neutralizuje nepríjemné pachy, ale predovšetkým zlikviduje ich zdroj. To je záruka skutočne sviežej vône vysušenej bielizne na dlhý čas!

Skutočne mäkké a hebké oblečenie  >

Skutočne mäkké a hebké oblečenie

Vaše oblečenie bude nadýchané, mäkké a veľmi príjemné na dotyk. A to všetko vďaka vodnej pare, ktorá preniká do vlákien a uvoľňuje ich, takže materiál získava hebkosť.

Motor LogicDrive 2.0

Dali ste sušiť a... môžete si oddýchnuť!

Žiadne ruchy vás nebudú rušiť pri tom, čo ste si naplánovali. Druhá generácia motora LogicDrive minimalizuje hlučnosť pri prevádzke sušičky. Motor LogicDrive 2.0 znamená aj úsporu pri každom sušení vďaka energetickej triede A+++. Moderné technologické riešenia navyše výrazne predlžuje životnosť zariadenia.

Nižšie náklady a väčší komfort!

AquaDose

Pohodlie je základom!

Aj príslušenstvo k sušičkám Amica je preto mimoriadne ergonomické! Už nemusíte hľadať fľaše alebo šálky, keď chcete sušiť pomocou pary – použite vhodný dávkovač. Špeciálny tvar krčka umožňuje ľahký prístup k plniacemu otvoru sušičky a prídavný odvzdušňovač zabraňuje bublaniu a rozlievaniu vody.

To je ďalšia výhoda, keď je sušička umiestnená na práčke. Pohodlie používania v každom detaile!

HeatPump

Chcete mať menšie účty? Vyberte si sušičku s funkciou HeatPump!

Systém tepelného čerpadla umožňuje lepšiu účinnosť pri nižšej teplote sušenia. A nižšia teplota znamená nižšie náklady na energie – s HeatPump až 4-násobne! Ide o podmienky, ktoré sú prirodzenejšie a vhodnejšie pre sušené textílie, takže viete, že vaše oblečenie je v bezpečí a nezničí sa.
Je to skoro tak, ako keby ste oblečenie sušili na šnúre za slnečného dňa. Len je to bezpečnejšie, rýchlejšie a môžete to robiť doma, dokonca aj v zime!

Hotovo za...

Potrebujete, aby sa sušenie dokončilo v konkrétnom čase? Žiadny problém!

Rozhodnite, o koľko hodín sa má sušička vypnúť a je to! Môžete ísť von a keď sa vrátite, bude na vás čakať suché oblečenie! Zariadenie si samo zvolí moment začatia cyklu tak, aby sa skončil v čase, ktorý ste nastavili.

Vždy včas pripravené a suché!

Systém senzorov DrySensor >

Systém senzorov DrySensor

Naozaj ste nastavili správnu teplotu sušenia? A čo ak bude príliš vysoká...? Nebude! Lebo špeciálny systém snímačov vlhkosti a teploty sám nastaví podmienky podľa typu a stavu sušeného oblečenia! A dokonca skráti čas aj v priebehu programu, ak zistí takú potrebu. Optimálne podmienky sú optimálna spotreba energie a záruka bezpečnosti vášho oblečenia, ktoré nie je vystavené príliš dlhému pôsobeniu teplého vzduchu. Automaticky šetríte na účtoch a vaše oblečenie sa neničí!

Automatické čistenie filtra >

Automatické čistenie filtra

Sušička funguje najlepšie, keď má čistý filter. Teraz sa môžete vyhnúť únavnému a nepríjemnému čisteniu po každom sušení! Funkcia automatického čistenia filtra vás zbaví tejto nemilej povinnosti! Oblečenie sa suší a filter sa čistí sám! Je to komfort, ergonómia a plná účinnosť sušičky každý deň!

Stupeň sušenia >

Stupeň sušenia

Chcete si oblečenie hneď obliecť, uložiť ho do skrine alebo ešte prežehliť? Vyberte si jednu z troch úrovní sušenia a prispôsobte vlastnosti sušených tkanín podľa svojich potrieb! Stupne „na vešiak“, „do skrine“ a „na žehlenie“ označujú rôznu dobu trvania programu, čiže rôznu mieru vlhkosti látky. Sušenie prispôsobené vašim požiadavkám!

Osviežujúci program s možnosťou pridania pary >

Osviežujúci program s možnosťou pridania pary

Prichádza jar a čas vyvetrať ľahšie oblečenie? Už ho netreba prať, stačí chvíľka v sušičke! Využite krátky 20-minútový program – molekuly pary prenikajúce do vlákien látok vyrovnajú pokrčené oblečenie. Stačí chvíľka a môžete sa tešiť zo sviežeho a nepokrčeného oblečenia!

Termínované sušenie >

Termínované sušenie

Sušíte studeným alebo teplým vzduchom – tak, ako chcete. Bez ohľadu na obsah vlhkosti v náplni bude program fungovať presne tak, ako ho vy nastavíte. Máte plnú kontrolu nad dobou trvania. Oceníte to najmä pri osviežovaní oblečenia, ktoré dlhšie ležalo v skrini, alebo pri veľmi jemnom oblečení, ktoré nie je vhodné na sušenie teplom. Vy rozhodujete, sušička pracuje!

Ekológia
Váš čistý zisk

Záleží vám na účinnom sušení? Všetky sušičky Amica poskytujú efektívny proces sušenia oblečenia. Špecializované programy prispôsobené rôznym typom látok zaisťujú, aby veci vybraté zo sušičky boli vždy suché, mäkké a voňavé.