Intro

Haldy žehlenia?

Čas na novú práčku
s funkciou SteamTouch

Spomedzi domácich prác...

...je žehlenie najmenej obľúbenou činnosťou

Každý mesiac prežívame mnohohodinové trápenie, keď so žehličkou v ruke bojujeme s nekonečným pokrčením. Namiesto odpočinku a potešenia tak nenávratne márnime drahocenný čas najmenej príjemným spôsobom.

Nekrčte čelom!

Spoznajte práčky Amica Dream Wash s funkciou parného prania SteamTouch. Vďaka nej záhyby zmiznú a vaše oblečenie bude čisté, mäkké a voňavé. Práčky Amica – v súlade s vašimi potrebami!

SPOZNAJTE FUNKCIE práčok AMICA DREAM WASH

SteamTouch

SteamTouch

Až o 70 %
menej
pokrčenia!

Vďaka funkcii SteamTouch bude žehlenie ľahké ako nikdy predtým.

Na začiatku a na konci pracieho cyklu funkcia SteamTouch zabezpečí výron vodnej pary, ktorá jemne prenikne do vlákien, uvoľní ich a oblečenie zbaví pokrčenia. Žehlenie bude ľahšie a oveľa rýchlejšie a látky získajú nevídanú nadýchanosť.

Funkciu SteamTouch môžete zaradiť do 7 pracích programov:

 • Bavlna

 • Bavlna Eco

 • Denný 58`

 • Košele

 • Fitness

 • Outdoor

 • Tmavé

 • Syntetika

 • Najlepší program na pranie vášho obľúbeného bavlneného oblečenia alebo uterákov. Čistotu tu ide ruka v ruke s hebkosťou.

 • Najlepší program na pranie vášho obľúbeného bavlneného oblečenia alebo uterákov. Čistotu tu ide ruka v ruke s hebkosťou.

 • Najrýchlejší úplný prací program na trhu, ktorý vám zaručuje veľkú úsporu času a účinné odstránenie nečistôt.

 • Vaše košele teraz budú dokonale čisté a budú sa ľahko žehliť. Vychutnajte si profesionálny vzhľad až do posledného gombíka!

 • Ako sa bezpečne starať o športové oblečenie. S programom Fitness a SteamTouch vyperiete všetky nohavice, legíny a tričká už na 30 ⁰C.

 • Stačí pridať impregnáciu do zásobníka na aviváž, aby sa zachovala vodotesnosť outdoorového oblečenia.

 • Bezpečne odstránite nečistoty z tmavých textílií – bez rizika straty intenzity farieb. Tešte sa z oblečenia, ktoré sa vám najviac páči, a nie z toho, ktoré sa dá najľahšie vyprať.

 • S ohľadom na bezpečnosť syntetických látok sme vytvorili program, v ktorom maximálna teplota vody dosahuje 60 °C.

Spoznajte ďalšie výhody funkcie SteamTouch

Spoznajte ďalšie výhody funkcie SteamTouch

 • Účinné odstránenie škvŕn

  Účinné odstránenie škvŕn

  SteamTouch zaistí, že aj najodolnejšie škvrny sa vyparia. Táto funkcia účinne zmäkčuje nečistoty a bezpečne ich odstraňuje z najjemnejších materiálov.

 • Dlhotrvajúca svieža vôňa

  Dlhotrvajúca svieža vôňa

  Vodná para prenikajúca hlboko do látky neutralizuje nielen nepríjemné pachy, ale predovšetkým zlikviduje ich zdroj. To zaručuje sviežu vôňu prania na dlhú dobu.

 • Skutočná čistota – žiadne mikróby

  Skutočná čistota – žiadne mikróby

  Vyprané, dezinfikované oblečenie bez mikróbov. Para rýchlo prečistí aj jemné oblečenie, takže je bezpečné pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou.

 • Oblečenie mimoriadne príjemné na dotyk

  Oblečenie mimoriadne príjemné na dotyk

  Oblečenie sa okamžite stane nadýchaným a veľmi príjemným na dotyk. A to všetko vďaka vodnej pare, ktorá preniká do vlákien a uvoľňuje ich, takže materiál získava hebkosť.

Add +

Add +

Prihoďte, čo chcete
a kedy chcete!

Zabudli ste košeľu, zapatrošenú ponožku a už ste dali prať? Žiadny problém. S funkciou Add+ môžete do bubna vhodiť čo chcete a kedy chcete, čím šetríte svoj čas a peniaze – o možnosti pridania vás informuje špeciálna ikona na displeji*.

* Možnosť pridať oblečenie a iné textílie sa týka približne 80 % doby prania.

OptiDose, OptiCup

OptiDose

Viac než 20 praní
bez pridania
čistiacich prostriedkov

Ručné dávkovanie tekutého pracieho prostriedku a aviváže býva otravné. Nové práčky Amica si s tým našťastie poradili. Naplníte dávkovač a nastavíte 1 z 3 úrovní dávkovania a práčka si sama zvolí správne množstvo pracieho prostriedku. Vďaka systému OptiDose získate pokoj na viac ako 20 praní.

OptiCup

Chcete oprať v inom pracom prostriedku?
Stačí vypnúť funkciu OptiDose a vložiť do bubna dávkovač OptiCup naplnený
tekutým alebo práškovým prostriedkom.

OptiDose a OptiCup vám poskytnú pokoj najčistejšej forme
a zároveň vám umožnia efektívne využívať prací prostriedok
bez rizika poškodenia látky.

Program Denný 58'

Program
Denný 58’

Získate čas a ideálne
čisté pranie

Už nemusíte nekonečne čakať, kým práčka doperie. S práčkou Amica operiete už za 58 minút. Len toľko treba, aby ste mali perfektne čisto vypraté. A to znamená, že o to skôr sa budete môcť venovať tomu, čo máte naozaj radi. Zvyknite si na viac času vďaka programu Denný 58’.

Ďalšie funkcie práčok Dream Wash

Ďalšie funkcie práčok Dream Wash

Program Košele

Jemná blúzka alebo košeľa si vyžadujú špeciálne zaobchádzanie. Špeciálny program použije optimálne nastavenie a účinne odstráni nečistoty bez rizika poškodenia jemných látok. Vychutnajte si profesionálny vzhľad až do posledného gombíka!

Program Obľúbené

Perte tak, ako to máte radi! Program Obľúbené umožňuje uložiť jednotlivé parametre prania. Vďaka tomu sú k dispozícii na dosah ruky. Vy ušetríte čas a práčka vždy zabezpečí najvyššiu kvalitu prania.

Antialergické pranie

Ak v domácnosti žijú deti alebo alergici, oceníte bezpečný program antialergického prania. Vďaka intenzívnemu praniu s dodatočným cyklom plákania v ohrievanej vode sa bielizeň dezinfikuje a alergény, roztoče a baktérie sa odstránia. To všetko v snahe chrániť tú najjemnejšiu pleť.

Program Express 15’

Máte len chvíľku na osvieženie oblečenia? S programom Express ho už za 15 minút zbavíte pachov a ľahkého znečistenia. Toto riešenie bolo vytvorené pre vaše intenzívne denné tempo!

Program Fitness

Každý vášnivý športovec vie, že špeciálne oblečenie si vyžaduje správne zaobchádzanie. Práčka Amica ho vyperie už za 40 minút bez obáv z jeho poškodenia. Aktívni nemajú čas navyše!

Funkcie práčok Dream Wash
 • Motor LogicDrive 2.0

  Motor LogicDrive 2.0

  Práčka hučiaca počas odstreďovania sa nedá prehliadnuť, najmä ak periete večer a dieťa práve zaspalo. Práčky Amica sú vybavené moderným motorom Logic drive 2.0, ktorý zaisťuje nielen tichú prevádzku, ale vyznačuje sa aj predĺženou životnosťou a nižšou spotrebou elektrickej energie.

 • MaxLoad

  MaxLoad

  Neviete, koľko oblečenia môžete naraz naplniť, aby sa dobre vypralo? Vďaka funkcii MaxLoad vám LCD displej ukáže maximálne naplnenie – plnej práčky (FUL), polovice (HLF) alebo ukáže počet kilogramov. Teraz už vždy budete vedieť, koľko prania môžete urobiť, aby výsledky boli čo najlepšie.

 • Záruka na ochranu oblečenia

  Ochrana vlneného oblečenia

  Programy prania vlneného oblečenia v práčkach Amica majú špeciálny certifikát od známej medzinárodnej spoločnosti Woolmark. Udeľuje sa iba spotrebičom, ktoré účinne chránia takéto náročné látky. Vaše vlnené oblečenie si zachová správny vzhľad ešte dlhšie.

 • 3 stupne znečistenia

  3 stupne znečistenia

  Úroveň prania prispôsobená stupňu znečistenia? Teraz je to možné. Vyberte si ľahký, stredný alebo silný stupeň znečistenia a práčka Amica upraví parametre prania, nastaví čas a správne množstvo vody. To všetko pre vaše pohodlie, úsporu času a energie. A okrem v záujme životného prostredia.

 • Veľké LED a LCD displeje

  Veľké LED a LCD displeje

  Obzvlášť praktický a čitateľný. Presne taký je displej v práčkach Amica. Vďaka tomu získate jednoduchý prístup k informáciám, bez problému vykonáte nastavenia a overíte si prevádzkový stav spotrebiča.

 • Bubon SoftDrum

  Bubon SoftDrum

  Záleží vám na tom, aby látky zostali dlho pekné? Unikátna konštrukcia bubna SoftDrum zaisťuje jemnejšie pranie šetrnejšie k vláknam. A vy sa môžete každý deň tešiť z najjemnejšieho oblečenia.

 • Automatické čistenie bubna

  Automatické čistenie bubna

  V bubne práčky sa zvyčajne hromadia nečistoty. Práčky Amica sú vybavené funkciou automatického čistenia bubna, ktorá si dokonale poradí s týmto problémom. Odstraňuje nebezpečné huby, plesne, baktérie a alergény. Oblečenie je tak vždy dokonale svieže, krásne voňavé a maximálne bezpečné. Ide o ideálne riešenie, najmä v prípade detí a alergikov.

 • Hotovo za...

  Hotovo za...

  Potrebujete, aby sa prací cyklus skončil v určitý čas? Žiadny problém! Nemusíte premýšľať, koľko trvá daný program, práčka to urobí za vás. Vyberte čas a budete mať istotu, že všetko bude hotové včas.

Ekológia

Ekológia
– váš čistý zisk

Vyššia energetická trieda nie je len zárukou nižších účtov za elektrinu, ale aj zníženie negatívneho vplyvu na životné prostredie. Úspora spotreby energie v prípade práčky triedy A+++-35 % v porovnaní s práčkou triedy A+++ je 58 kWh/rok.

Vďaka úsporám energie získate

3344

miešaných malinových koktailov

88

pracích cyklov zdarma

2090

minút vysávania zdarma

Nájdite si svoju ideálnu práčku

Nájdite si svoju ideálnu práčku