OSC5231B
ODSÁVAČKA POD PULTOM 50 CM
ODSÁVAČKA POD PULTOM 50 CM
OSC5231B
Šírka: 50 cm
Maximálny prietok vzduchu: 173 m³/h
Hlučnosť pri 3 rýchlostiach – odsávanie podľa EN 60704-2-13 (dB(A)/1pW): 63 dB
Ovládanie: Tlačidlá
Typ osvetlenia: LED
Pre Vaše pohodlie
LED osvetlenie
Špecifikácia
Funkčnosť
Jednostranné alebo obojstranné ovládanie
Jedna strana
Prúdenie vzduchu pri maximálnej účinnosti
103.8 m³/h
Tlak vzduchu pri maximálnom výkone
181 Pa
Spotreba elektrickej energie pri najlepšej účinnosti – W BEP
61.7 W
Vybavenie
Typ tukových filtrov
Hliníkový rám
Počet tukových filtrov
1
Typ uhlíkového filtra (nie je súčasťou balenia):
FWU 50
Počet uhlíkových filtrov
1
Technické údaje
Rozmery
50 cm x 14 cm x 47 cm
Typ digestora
Štandardné
Druh práce
Odsávanie/Recirkulácia
Farba puzdra
Čierne lakovaná oceľ
Materiál
Sklo, lakovaná oceľ
Typ ovládania
Tlačidlá
Počet vrstiev v tukovom filtri
3
Rozmery tukového filtra
452 x 231 mm
Úrovne výkonu (celkom)
3
Počet motorov
Typ osvetlenia
LED žiarovka E14
Výkon osvetlenia
4 W
Maximálny prietok vzduchu
173 m³/h
Hlučnosť pri min. výkone
53 dB
Hlučnosť pri max. výkone
63 dB
Priemer odsávania
12 cm
Vzdialenosť od plynová varná doska
65 cm
Vzdialenosť od elektrickej varná dosky
45 cm
Dĺžka napájacieho kábla
150 cm
Spotreba energie
89 W
Energetická trieda EL
C
Hmotnosť
3.92 kg
Úroveň akustického výkonu
63 dB
Max. odsávanie pri bežnej prevádzke
173 m³/h
Min. odsávanie pri bežnej prevádzke
105 m³/h
Ročná spotreba energie
41.4 kWh
Priemerné osvetlenie systému osvetlenia varného panela
61 lux
Trieda účinnosti filtrácie tukov
E
Trieda účinnosti osvetlenia
D
Výkon motora
85 W