Ceny a ocenenia

Naše ocenenia

Prestížne ceny udeľované medzinárodnými inštitúciami sú prejavom uznania pre našu značku a produkty.

S hrdosťou predstavujeme

Dostali sme veľa ocenení za technické úspechy, produktový dizajn a efektívne podnikanie, ktoré nám udelili organizácie a časopisy z celého sveta.

Víťaz v kategórii rúr a varných dosiek v kategórii: Cena vs. výkon

V roku 2017 získala značka Amica 1. miesto v kategórii cena vs. výkon v prestížnom nemeckom časopise Testbild, ktorý sa zameriava na spotrebiteľské testy rôznych výrobkov. V tejto kategórii súťažilo celkovo 35. značiek.

2017

Víťaz ceny Red Dot Design Award za rok 2015

V roku 2015, pri 60. výročí súťaže Red Dot, bola radu spotrebičov Amica IN. udelená cena za produktový dizajn, a to v konkurencii takmer 5 000 výrobkov z 56 krajín.

Súťaž zameraná na produktový dizajn sa koná už od roku 1954. Porota, ktorá sa skladá z najznámejších projektantov, uznávaných profesorov a odborných novinárov z 25 krajín, udeľuje cenu, ktorá sa volá Red Dot, za najlepšie výrobky, vynikajúce inovácie a najvyššie štandardy.

2015

Cena iF Design Award 2015 pre výrobky Amica IN.

iF Design Award je medzinárodná súťaž, v ktorej sa oceňujú najlepšie produktové dizajny z celého sveta od roku 1953.

V roku 2015 bolo toto prestížne ocenenie udelené inovačnému radu výrobkov Amica IN. v kategórii Produkt/kuchyňa.

Vďaka skĺbeniu inteligentného interiérového dizajnu a štýlového vzhľadu boli spotrebiče Amica opäť vyhlásené za jeden z najlepších produktov vyznačujúcich sa dokonalým dizajnom.

2015

Superbrands – vytvorené v Poľsku v roku 2014/2015

Ako prejav uznania za to, že ide o poprednú značku na poľskom trhu, získala spoločnosť Amica prestížny titul „Superbrands – vytvorené v Poľsku v roku 2014/2015“. Superbrands Ltd. je medzinárodná organizácia, ktorá už viac ako dvadsať rokov vzdáva hold popredným svetovým značkám.

Spoločnosť Amica získala titul „Superbrands – vytvorené v Poľsku v roku 2014/2015“, ktorý je založený na jednom z najrozsiahlejších spotrebiteľských prieskumov, aký sa v Poľsku vôbec uskutočnil.

2014/ 2015

Ocenenie Export Eagles of the Greater Poland Region

"Export Eagles of the Greater Poland Region" je prestížny titul v súťaži, ktorú organizuje denník „Rzeczpospolita“. Spoločnosť Amica získala tri ocenenia v nasledujúcich kategóriách: Líder, Najdynamickejší hráč, Osobnosť exportu.

2014/ 2015

Ocenenie Consumer Quality Leader 2013

"Consumer Quality Leader" je celoštátna propagačná iniciatíva pre spotrebiteľov, ktorú predstavili redaktori prílohy "Economy Zone" denníka „Dziennik Gazeta Prawna“. Na základe spotrebiteľského prieskumu vyberajú redaktori najlepšie značky kvality a produkty dostupné na poľskom trhu.

2013

Superbrands – vytvorené v Poľsku v roku 2013

Toto ocenenie podčiarkuje silu značky, jej vedúce postavenie na poľskom trhu a celkové oslovenie spotrebiteľskej základne. Aby značky v tejto súťaži získali uznanie, musia byť hodnotené nadpriemerne v každej kategórii spotrebiteľského prieskumu, ktorý pre organizáciu Superbrands vykonáva inštitút GfK Polonia.

Organizácia Superbrands bola založená v Londýne v roku 1994 a v súčasnosti pôsobí v 87 krajinách po celom svete. Jej poslaním je podporovať myšlienku značky prostredníctvom oceňovania a prezentovania najsilnejších značiek.

2013

Ocenenie Connoisseur Design

Spoločnosť Amica získala cenu "Connoisseur Design" od časopisu "Dobre Wnętrze", ktorý predstavuje najzaujímavejšie novinky na trhu interiérového designu.

2013

Red Dot Design Award:
Best of the Best 2012 pre rúru Zen

V roku 2012 bolo najvyššie ocenenie vo svete dizajnu udelené rúre Amica Zen. Výrobok je príkladom subtílneho dizajnu, ktorý pripomína filozofiu Ďalekého východu.

2012

Ocenenie Reader's Digest: European Trusted Brands

Spoločnosť Amica získala ocenenie European Trusted Brand’s Crystal Emblem za najlepšie výsledky v troch z piatich kategórií. Spoločnosť Amica tak získala najvyšší počet bodov -–22,97 z 25. Treba poznamenať, že 15,5 % všetkých opýtaných hlasovalo za spoločnosť Amica.

Výrobky Amica získali najvyššie skóre v takých kategóriách, ako "Pomer ceny a výkonu", "Pochopenie potrieb zákazníkov" a "Sociálna zodpovednosť". Tieto faktory vytvárajú imidž značky – ako ju vnímajú zákazníci a používatelia domácich spotrebičov.

2012

Ocenenie Reader's Digest: Product of the Year 2011

Amica vyhrala v dvoch najdôležitejších kategóriách spotrebičov pre domácnosť ("Kuchynský plynový/elektrický sporák" a "Chladnička/mraznička"), čím získava významnú výhodu nad konkurenciou. Tieto ocenenia neboli pre spoločnosť Amica prekvapením, ale skôr potvrdením uznania zo strany zákazníkov.

2011

Ocenenie Red Dot Design Award: Čestné uznanie 2011

Porotu zaujala rúra Amica Integra EBI 81074 C, ktorá získala čestné uznanie Red Dot Design Award. Red Dot Award je jednou z najprestížnejších medzinárodných súťaží z oblasti produktového dizajnu, s porotou zloženou z uznávaných odborníkov.

2011

Ocenenie Consumers Golden Choice 2011

Združenie poľských spotrebiteľov udelilo spoločnosti Amica medailu "Gold Medal: Customers Choice" za rok 2011 ako ocenenie našich vysávačov. Tieto zariadenia sa zaradili medzi ostatné ocenené produkty, ktorými je spoločnosť Amica všeobecne známa.

2011

Ocenenie Must Have Award

Rúra Amica Zen aj naďalej získava ceny a ocenenia – teraz to bolo ocenenie "Must Have Award 2011". Ocenenie Must Have je hlasovanie, v ktorom skupina odborníkov vyberá tie najzaujímavejšie domáce dizajnové produkty, ktoré si zaslúžia pozornosť a ktoré vyjadrujú najnovšie trendy v poľskom dizajne. Tieto kategórie zahŕňajú inováciu, funkčnosť, ergonómiu, kvalitu a štýl.

2011

Ocenenie Good Product 2010

V marci 2011 spoločnosť Amica získala cenu spotrebiteľov v súťaži domácich spotrebičov "Household Appliances 2010", ktorú usporadúva organizácia Business Forum. Išlo o prvý ročník súťaže, ktorej cieľom je vybrať popredné značky v rôznych kategóriách. V kategórii domácich spotrebičov bola spoločnosť Amica ocenená ako najlepšia v troch skupinách výrobkov: umývačky riadu, chladničky a práčky.

2010

Ocenenie Reader's Digest: Product of the Year 2008

Toto prestížne ocenenie sa udeľuje na základe výsledkov ročného spotrebiteľského prieskumu European Trusted Brands, ktorý organizuje združenie "Reader's Digest". V prieskume sa identifikujú značky, ktorým spotrebitelia dôverujú najviac.

2008

Most Trusted Brand

Spoločnosť Amica získala ocenenie Trusted Brand's Crystal Emblem za najlepšie výsledky v troch z piatich kategórií. Spoločnosť Amica tak získala najvyšší počet bodov -–22,97 z 25. Treba poznamenať, že 15,5 % všetkých opýtaných hlasovalo za spoločnosť Amica.

2008