Kto sme

Sme európskym výrobcom domácich spotrebičov a pôsobíme vo viac ako 50 krajinách sveta. Poskytujeme najnovšie technológie a dobre navrhnuté výrobky, ktorými meníme každodenné varenie na radostné potešenie.

 • Dizajn určujúci trend

  Víťaz ceny „Red Dot Award“ v roku 2015 za nový exkluzívny rad vstavaných spotrebičov Amica IN., ako aj víťaz ceny „Best of Best Product Design Award“ v roku 2012 za modelový rad Zen v najväčšej dizajnérskej súťaži na svete.
 • Vysoká kvalitatívna úroveň

  Výrobky Amica sú uznávané pre svoju vysokú, nemennú kvalitu, ako potvrdzujú mnohé osvedčenia. Našim zákazníkom to poskytuje dôveru v kvalitu našich výrobkov.
 • Široká a pestrá škála spotrebičov

  Spoločnosť Amica ponúka sporáky, rúry, varné dosky, chladničky, umývačky a práčky vyhovujúce potrebám rôznych spotrebiteľov z hľadiska dizajnu a technológií.
 • Zaručená kvalita spotrebičov značky Amica

  Pri kúpe kuchynských alebo domácich spotrebičov od spoločnosti Amica si môžete byť isti, že majú všetko, čo potrebujete: kvalitu, životnosť, účinnosť a štýl. Každý spotrebič vyrobený v našom závode je certifikovaný z hľadiska bezpečného používania, elektromagnetickej kompatibility a energetickej účinnosti. Taktiež spĺňa všetky ekologické normy.
 • Tradícia a stabilita

  Naši zamestnanci zostávajú v spoločnosti Amica už po celé generácie. Ako spoločnosť s tradíciou a etablovanou pozíciou na trhu poskytujeme našim zamestnancom pocit stability a istoty zamestnania.

O spoločenstve Amica

Amica je známy európsky výrobca domácich spotrebičov, ktoré sa predávajú vo viac ako 50 krajinách sveta. Takmer 70 rokov skúseností nám umožnilo vytvoriť široký a pestrý rad spotrebičov vhodných z hľadiska dizajnu a technológií pre potreby miliónov spotrebiteľov.

V našich výrobkoch sme skĺbili inteligentné technológie a funkčnosť. Riešenia používané v našich spotrebičoch sú míľnikom prinášajúcim revolúciu do každej kuchyne. Naše výrobky vyzerajú štýlovo nielen vďaka unikátnemu dizajnu, ale v prvom rade vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov a pozornosti, ktorú venujeme každému detailu.

Uznanie a dôvera našich zákazníkov sú pre nás vždy najdôležitejšie. Reagujeme na ich potreby tým, že neustále hľadáme nové, ešte lepšie riešenia, aby domáce práce boli ešte jednoduchšie a prinášali viac radosti. V nami vytvorenom rade spotrebičov sa úspešne spájajú pokročilé technológie, unikátne funkcie a sofistikovaný dizajn.