Amica IN. je ekosystém vzájomne prepojených zariadení. Inteligentné, pripojené na internet a navrhnuté na to, aby prinášali úplne inú úroveň pohodlia.

UMÝVAČKY

SPOZNAJTE UMÝVAČKY Z NOVÉHO RADU AMICA IN. A PRESVEDČITE SA
O DOKONALOM SPOJENÍ JEDINEČNÉHO DIZAJNU
A SKVELÝCH FUNKCIÍ.
Vždy dokonale vysušený a žiarivý riad – bez škvŕn a šmúh.
Pohodlné používanie v modernom vydaní.
Rýchly a účinný umývací program. Ideálny pri oslavách.
Úspora miesta a ešte lepšia funkcionalita.
Koniec hluku pri umývaní.
Dlhá životnosť umývačky a veľmi tichý chod s motorom Logic Drive.
Jemné modré svetlo, ktoré označuje, že umývačka dokončila program.

SPOZNAJTE FUNKCIE UMÝVAČIEK Z RADU AMICA IN.

Objavte možnosti, ktoré vám umožnia zmeniť chvíle
strávené v kuchyni na číru radosť.

ENERGETICKÁ TRIEDA A+++

Moderný dizajn nie je jedinou cestou k uspokojeniu zákazníka. Technicky pokročilé umývačky Amica sú k dispozícii aj v energetickej triede A+++. V porovnaní s umývačkou triedy A predstavuje úspora energie v triede A+++ až 93 kWh. Môžete tým získať až 100 pracích cyklov ročne zadarmo.

MOTOR LOGIC DRIVE

Moderná technológia zaručuje efektívnu prevádzku spotrebiča. Motor vďaka inovačným riešeniam funguje tichšie a aj jeho životnosť je dlhšia.

Ovládanie senzorom

Moderný a mimoriadne intuitívny ovládací panel. Vďaka displeju sa umývačka obsluhuje ešte jednoduchšie a udržanie obrazovky v čistote je ešte ľahšie.

Blue Dot

Pri prevádzke umývačky inteligentná signalizácia vydáva na podlahe úzky pásik modrého svetla. Po ukončení umývacieho cyklu svetlo bliká a po chvíli úplne zhasne.

maxi space 3

Tradičný kôš na príbory sme nahradili samostatnou zásuvkou umiestnenou hore, ktorú možno ľahko upraviť. Zvýšili sme tým kapacitu umývačky a uľahčili vkladanie príborov a napr. vysokých pohárov.

super tichá prevádzka

Inovačná konštrukcia umývačky a moderné technológie použité na konštrukciu motora znižujú úroveň hluku na minimum. Super tichá prevádzka má len 42 db.

Turbo Drying

Moderný sušiaci systém, ktorý výrazne zlepšuje efektívnosť poslednej fázy činnosti spotrebiča. Vo vnútri nezostáva vodná para a riad je krásne suchý a žiarivý, bez škvŕn a šmúh.

Program Party

Ideálny pri oslavách, najmä na tenké sklo. Cyklus umývania pri teplote 30 °C trvá len 27 minút, šetrí čas a maximalizuje efektívnosť.