Čerstvo ako zo záhrady. 3x dlhšie!

Vit Control


Plus

Vychutnajte si 3x dlhšiu čerstvosť vašich nákupov!

Box Vit Control Plus umožňuje nastaviť úroveň vlhkosti podľa potrieb. Vďaka tomu je ideálnym miestom na skladovanie zeleniny a ovocia, ktoré zostávajú dlhšie čerstvé, chutné a šťavnaté.

Humidity Control

Preberte kontrolu nad vlhkosťou v boxe Vit Control Plus. Stačí jeden pohyb posuvníkom. Ak si chcete čo najdlhšie vychutnávať šťavnatosť obľúbeného ovocia, posuňte ho doľava. Ak chcete v podmienkach zvýšenej vlhkosti uchovať zeleninu pevnú a chrumkavú, posuňte ho doprava.

Tácka Fresh Pad

Vďaka prídavnej tácke Fresh Pad vzduch voľne prúdi vnútri boxu. Ide o ďalšiu ochranu potravín, ktoré tak neležia priamo na dne. Hladká plocha so špeciálne navrhnutými diamantovými otvormi zabezpečí, že molekuly vody, ktoré môžu byť prítomné na potravinách, sa od nich účinne oddelia. Tácku možno ľahko vybrať a umývať v umývačke riadu, takže s udržiavaním čistoty nebude problém!

Fresh Zone

Teplota v boxe dosahuje ledva 3 °C – to sú ideálne podmienky na skladovanie mäsa, rýb a iných potravín, ktoré si vyžadujú špeciálne podmienky. Nižšia teplota zabezpečuje, že si dlhšie udržia chuť, vôňu a výživové hodnoty. Prístup do boxu Fresh Zone uľahčujú a spríjemňujú špeciálne vodiace lišty.

Total No Frost

Neustála cirkulácia studeného vzduchu na každej poličke vnútri chladničky zabezpečuje rovnakú teplotu. Nepretržitá kontrola úrovne vlhkosti zároveň umožňuje minimalizovať riziko rastu baktérií a udržať potraviny dlhšie čerstvé.

Prúdenie vzduchu navyše zabraňuje tvorbe námrazy a mrazu, takže rozmrazovaniu je koniec!

Energetická


trieda A++

Moderný dizajn nie je všetko.

Energetická trieda A++ umožňuje ušetriť až 30 % elektrickej energie a výrazne znižuje účty za elektrinu.

Produkty