Spoznajte naše značky

Logo Amica

Nespochybniteľný líder na poľskom trhu je k dispozícii v západnej Európe. Jedna z najznámejších a najdôveryhodnejších značiek v kategórii veľkých domácich spotrebičov.

Logo Hansa

Preferovaná voľba na východoeurópskych trhoch. Vyznačuje sa dôrazom na moderný dizajn a aplikované technológie. Kuchynské spotrebiče z ponuky Hansa pomáhajú vytvoriť príjemnú a prívetivú kuchyňu.

Logo Gram

Prestížna dánska značka s viac ako 100-ročnými skúsenosťami, oceňovaná v celej Škandinávii. Charakterizuje je výrazný a nekompromisný dizajn produktov a vysoká kvalita.

Logo CDA

CDA je značka zo Spojeného kráľovstva ponúkajúca kvalitné kuchynské spotrebiče, ktoré sú skonštruované s ohľadom na životný štýl spotrebiteľa. Spoločnosť CDA so sídlom v Nottinghamshire komunikuje priamo so spotrebiteľom už od roku 1991. Snaží sa vnášať do kuchýň a životov výrobky, ktoré sú praktické a štýlové.

Zoznámte sa s nami v stručnosti

Prečítajte si viac o skupine Amica

Play Video

Globálny dosah

Milióny ľudí po celom svete dôverujú našim produktom

Tvárou v tvár skutočnosti

 
 
70 rokov praxe
 
 
53 krajín po celom svete
 
 
1 mln sporákov za rok
Ponuka zahŕňajúca
viac ako
2000 výrobkov

O nás

Neustále rozvíjame našu činnosť a predvídame trendy, aby sme plnili meniace sa požiadavky spotrebiteľov.

Vytváranie hodnoty

Používame najmodernejšie výrobné metódy a poskytujeme inovačné produkty vysokej kvality. Prijali sme záväzok vyvíjať prvotriedne produkty tým, že budeme neustále zvyšovať naše vysoké štandardy riadenia kvality.

Technológia a dizajn

Vytvárame ideálnu kombináciu pokročilej technológie a vynikajúceho dizajnu. Využívame skúsenosti našich značiek z rôznych krajín, aby sme vytvárali dokonale prispôsobené produkty a plnili potreby našich zákazníkov.

Skúsenosti

Našich pracovníkov hľadáme medzi najlepšími odborníkmi v danom odvetví a následne kultivujeme ich plný potenciál. Na všetkých úrovniach rozvíjame výborných lídrov, ktorí vynikajú v riadení ľudí, ako aj vo výsledkoch. To je dôvod, prečo sme vždy o krok vpred. Hlavným faktorom je angažovanosť týchto lídrov.

Pokročilé technológie

Používame moderné technológie na výrobu produktov najlepších v danej triede z hľadiska inovačného dizajnu a výkonu. Našou prioritou je neustále vyvíjať nové procesy a výrobné techniky, ktoré pripravia cestu pre budúce inovačné výrobky.

Hľadáte kontaktné údaje?